STANDARTA ISTABA

ikona standarts 2018

Standarta vienvietīgās un divvietīgās istabas iekārtotas klasiskā stilā un aprīkotas ar visu viesiem nepieciešamo. Daļai istabu ir brīnišķīgs skats uz Rīgas torņu smailēm un šaurajām ieliņām, kas ļauj pilnībā izbaudīt Vecrīgas gaisotni.

DIVVIETĪGA SUPERIOR ISTABA

ikona superior 2018

Plaša un ērta istaba ar paaugstinātu komforta līmeni kvalitatīvai atpūtai. Skats pa logiem paveras uz Mārstaļu ielas ikdienas gaitās skrejošajiem rīdziniekiem un Rīgas torņu mierīgajiem profiliem.

LUKSUSS ISTABAS

ikona lukss 2018

Viens no viesnīcas īpašajiem piedāvājumiem - istaba ar klasiskā stilā ieturētu interjeru un dekoratīvo 18.gs. podiņu krāsni. Ērtā guļamistaba un plaša viesistaba ļauj baudīt patīkami mājīgo viesnīcas atmosfēru, un lieliskais skats uz Mārstaļu ielu rada harmonisku un radošu vidi.

STUDIJA

ikona studija 2018

Luksus – tiem, kuri meklē kaut ko vairāk, kā tikai iespēju pārnakšņot. Istabas ar neaizmirstamu skatu uz Vecpilsētas šaurajām ieliņām un sarkanajiem dakstiņu jumtiem. Elegantās klasiskā stila mēbeles rada gaisīgu un vieglu sajūtu ikvienam.

ĢIMENES ISTABA

ikona family 2018

Viesiem, kas ceļo kopā ar ģimeni vai nelielā draugu pulkā, ir iespēja izmantot viesnīcas ģimenes numura sniegtās priekšrocības. Mājīga un plaša istaba iekārtota klasiskā stilā, ir piemērota izvietošanai līdz 4 personām ar iespēju ievietot papildus gultiņu arī Jūsu mazulim. Nesteidzīgās sarunās pavadītie mirkļi sniegs kopības sajūtu jums, jūsu ģimenei un draugiem.